митно-брокерські послуги

МД на безоплатній основі

Іноді імпортерам потрібно поставити товар без сплати за них (наприклад рекламна продукція, образи і т.д.). У таких випадках проводиться митне оформлення ВМД на безоплатній основі.

Для успішної митного очищення важливо щоб брокер заздалегідь пропрацював поставку, так як неправильно оформлені документи приведуть до затримки митного оформлення і простоїв.

контракт

У контракті повинна бути передбачена можливість поставки товару на безоплатній основі із зазначенням типу продукції (зразки, рекламна продукція, каталоги). Найчастіше в контракт вноситься даний пункт у випадках коли з основним вантажем відправник поставляє безкоштовну продукцію.

Другий варіант коли складається окремий контракт на поставку продукції на безоплатній основі. Найчастіше такий контракт складається на партію товару в ньому вказується мета поставки та перелік продукції, що поставляється.

інвойс

При поставці на безоплатній основі використовується проформа-інвойс. Приставка проформа вже несе інформацію що товар поставляється безоплатно. Бажано також вказати в проформі-інвойсі, що ціни вказані тільки для митниці цілей, товар поставляється безоплатно.

декларація

При заповненні декларації на безоплатній основі митний брокер повинен володіти певними знаннями, що дозволяє без затримок оформити ваш товар і випустити його у вільний обіг. Митні брокера компанії Алюр-II володіють усіма необхідними знаннями і зможуть Вам професійно надати допомогу у митному оформленні товару, що поставляється і відправляється на безоплатній основі.