митно-брокерські послуги

Митний брокер Алюр-ІІ

Ласкаво просимо на сайт митного брокера Алюр II, ми маємо 10-ти річний досвід роботи з митного оформлення різноманітних вантажів у різних режимах. За цей час нами було оформлено понад 10 тисяч декларацій в тому числі і багатотоварних). Можемо з упевненістю сказати що наш професіоналізм працює на вас.

Навіщо потрібен митний брокер?

Багато великих компаній з великим обсягом імпорту вибирають оформлення вантажу через митного брокера, хоча витрати на митні послуги дозволили б мати свого співробітника або навіть відділ. Це в основному пов’язано з тим що митний брокер київ зацікавлений у швидкому оформленні вантажу, крім того в процесі діяльності він працює з різними видами вантажів, що підвищує його професіоналізм. Згідно митного законодавства відповідальність за правильність декларування та сплату податків по митній декларації несе митний брокер. Ціна за митне оформлення в ПП Алюр-ll на стільки низька що субьекту ЗЕД вигідніше працювати з митним брокером.

митно брокерські послуги

На даний момент ми можемо запропонувати Вам наступні види послуг:

 • митне оформлення;
 • акредитація на митниці;
 • допомога в швидкому отриманні дозвільних документів;
 • консультація з усіх питань митного оформлення і митного законодавства України;

Якість та швидкість

Митний брокер Алюр II надає повний спектр митних послуг. Ми заздалегідь повністю опрацьовуємо поставку, що дозволяє провести митне оформлення в лічені години і попередити простий вашого вантажу на митному терміналі. Крім того в наш час швидкість митного оформлення має велике значення через постійне підвищення курсу валют, що суттєво впливає на митні платежі за декларацією.

Швидкість і якість митно брокерських послуг має велике значення на будь-якому етапі, ці два критерії безпосередньо залежать один від одного, розглянемо на прикладах як якість впливає на швидкість оформлення. Почнемо з акредитації на митниці. Так якщо будуть допущені помилки в картці акредитації, суб’єкт не зможе провести митне оформлення по ній, знадобиться термінова переакредитація, що зажадає додаткових витрат часу і затримку в митному оформленні вантажу. Другим прикладом впливу якості на швидкість митного оформлення є правильність оформлених документів на поставку. Якщо у супровідних документах будуть допущені помилки, то вантаж може осісти на кордоні, а при неправильно складеному контракті або неправильному заповненні декларації затримка у митному оформленні відбудеться на митному терміналі.

Можна ще багато наводити прикладів як некомпетентність веде до помилок і впливає на якість і швидкість митного оформлення. Але Ви повинні розуміти що виправляти помилки при вже виниклої проблеми значно складніше і несе фінансові витрати з боку суб’єкта.

Митний брокер Алюр II надає митні послуги такої якості, що ви зможете уникнути будь-яких затримок в оформленні. Ми гарантуємо якість митних послуг а відповідно і швидкість митного оформлення. Ми гарантуємо уважне ставлення з боку персоналу.

Наші переваги

Всі ці переваги Ви отримаєте працюючи тільки з одніею митно-брокерською компанією «Алюр-ІІ»:

 • Термін оформлення «під ключ» протягом декількох годин без участі клієнта;
 • Наш кур’єр забирає і доставляє документи, заощаджуючи при цьому час ваших співробітників;
 • Ви отримуєте високу якість послуги при низькій ціні;
 • Оформляємо вантажі у святкові та вихідні дні (за бажанням клієнта);
 • Ми працюємо з багатьма сертифікаційними центрами по всій Україні і можемо запропонувати вам допомогу по сертифікації в короткі строки та за мінімальною ціною;
 • Надаємо допомогу в оформлення всіх видів дозвільних документів на всі види товарів;
 • Кваліфіковані консультації та рекомендації досвідчених співробітників;
 • Оформляємо багатотоварні ВМД  (більше 300 товарів в одній ВМД);
 • Заздалегідь прораховуємо поставку;
 • Ви отримуєте своєчасні консультації від висококваліфікованих співробітників нашого відділу консультації;

Ліцнзія

Лицензия таможенного брокераМитний брокер київ ПП Алюр-ll працює згідно свідоцтва № 594314 від 03.08.2011 і входить до державного реєстру митних брокерів. Також всі агенти з митного оформлення повинні мати брокерські свідоцтва.